Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Історія навчального закладу

Date: 28 жовтня 2022 о 10:29, Refreshed 4 січня 2023 о 19:01

Історія нашої школи тісно переплелася з історією навчальних закладів Оріхова, зокрема, з Оріхівською середньою школою №1, яка згодом виросла в Оріхівську гімназію №1 «Сузірʼя». До 1970 року Оріхівська середня школа №1 розташовувалась у приміщенні, де й зараз перебуває  Оріхівська філія №3  КЗ  "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я".

31 вересня 1970 року, після того, як  ввійшов в експлуатацію новий корпус СШ №1, почала своє самостійне існування Оріхівська восьмирічна школа №3. ЇЇ директором  був призначений Морокко Микола Іванович, заступником  директора - Нестеренко Тамара Григорівна

З 1973 року директором школи був Денисенко Микола Степанович, якому вдалося замінити пічне опалення на центральне, добудувати приміщення для кабінету обслуговуючої праці та бібліотеки.

В 1979 році на посаді директора школи його змінила Веремчук Антоніна Федорівна. З року в рік кількість учнів у школі зростала. Сім з 24 класів, які були в навчальному закладі, навчалися у другу зміну. Для поліпшення умов навчання виникла потреба у добудові приміщень школи. Антоніна Федорівна доклала всіх зусиль для початку будівельних робіт.

Завершувала цю непросту роботу вже Пелешко Тетяна Никифорівна, призначена директором школи в 1988 році. І, нарешті, у  1991 році вступив в дію  новий, добудований, корпус для молодших школярів, і всі учні стали навчатися в одну зміну. В школі з’явилися нова типова їдальня на 80 місць, мала спортивна та актова зали.   Умови навчання та виховання учнів поліпшувалися.

Ці традиції продовжив, призначений у 1992 році директором школи Гук Леонід Олексійович. За роки його керівництва учні школи отримали комп’ютерний клас, сучасні вбиральні, прибудовані до основного корпусу школи, «теплі» вікна"(25 вікон).

Директором школи з 2016 по 2018 рік була Рудова Надія Валентинівна. За часів її керівництва на території школи була збудована автономна опалювальна котельня, зроблено капітальний ремонт покрівлі корпусу №1, стелі в актовому залі, замінено вікна в коридорі корпусу №1 (13 вікон) , в семи класних кімнатах (21 вікно) та в п'яти препараторських (6 вікон), замінені двері евакуаційного виходу №2 на металеві. Центральний вхід вимощено тротуарною плиткою. Для господарських робіт було придбано зварювальний апарат, електродриль, пожежний гідрант. Розпочав роботу шкільний сайт та започатковано шкільну газету  "На перерві".

У січні 2109 року школа набула статусу філії. Завідувачем філії з  2018 по 2021  рік була Дмитренко Вікторія Павлівна. Поруч з навчально-виховною роботою Вікторія Павлівна активно взялася за покращення матеріально-технічного забезпечення філії. За період керівництва виконано великий обсяг робіт, а саме: здійснено ремонт водогону в корпусі №2, капітальний ремонт внутрішньої каналізації, каналізаційної системи в їдальні, відремонтована підлога в спортивному залі №1 та актовій залі, замінено 11 вікон в спортивному залі №1. Виконано капітальний ремонт ганку, вимощено пішохідні доріжки тротуарною плиткою. Здійснена заміна 3 склопакетів в корпусі №2. Обладнано новий комп'ютерний клас для учнів 1-4 класів, придбано інтерактивний комплекс. Здійснено поповнення та ремонт матеріально-технічної бази їдальні: придбано новий посуд та холодильник, відремонтовано баки для миття посуду в їдальні.

З серпня 2021 року Оріхівську філію №3 КЗ  ОЗЗСО «Сузір’я»очолює сучасний, активний, цілеспрямований керівник – Подліянова Олена Миколаївна. У своїй роботі вона вбачає розвиток закладу освіти на найвищому рівні та збереження за ним статусу одного з найкращих у місті. Олена Миколаївна є прибічником новацій та підтримує колектив закладу у цьому напрямку: модернізуються методи виховної та навчальної діяльності, проводиться робота зі створення сприятливого клімату у колективі, налагоджуються контакти з батьками у рамках педагогіки партнерства та з представниками громадськості. Матеріально-технічна база філії з кожним днем покращується та створюються всі необхідні умови для комфортного перебування всіх учасників навчального процесу у закладі освіти.

Comments:
Only authorized users can leave comments.